KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13374399
nr 1337 4399
Edlef ter Haar Romeny
(1926-2017), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 1/30, daterad 89. Motivet: 24x29cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:13:11
6/7 11:36:52
Edlef ter Haar Romeny
Läs mer om Edlef ter Haar Romeny